Iedereen rouwt op zijn eigen manier, voor de een is het wat moeilijker dan voor de ander om er weer een beetje bovenop te komen. Een goed rouwproces kan hier bij helpen. Wij hebben daarom een lijst opgesteld met 10 rouwverwerking tips om je hierbij te helpen.
Wat zijn symptomen van een naderende dood? Wij leggen in dit artikel uit wat tekenen zijn van iemand die op sterven ligt en bijna gaat overlijden. Zo weet je als naaste iets beter wat er gaat gebeuren als iemand op sterven ligt.
Wat is een passend geschenk voor iemand in rouw? Dat is een vraag die we vaak voorbij zien komen. Daarom geven we tien verschillende tips voor geschenken die je kunt geven aan iemand die een dierbare verkoren is. Zeker weten dat er iets tussen zit wat je geschikt vindt.
Je bent uitgenodigd voor een uitvaart, maar hoe hoor je je eigenlijk te gedragen? Lees alles over etiquette op een begrafenis of crematie.
Wil je liever nog niet over je eigen uitvaart praten, maar wel alvast je uitvaartwensen vastleggen? Dan biedt een wensenboekje een fiijne uitkomst. In dit artikel lichten we de voordelen uit van het vastleggen van je uitvaartwensen in een wensenboek.
Jongeren vinden een uitvaartverzekering belangrijk, maar praten er liever niet over. Dat blijkt uit een representatief onderzoek van verzekeraar a.s.r. (2025) onder ruim 1.250 Nederlanders tussen de 18 en 80 jaar.
Benieuwd waarom een open gesprek over de dood eigenlijk een heel goed idee is? Wij geven je 6 redenen om het taboe te doorbreken.
Lees hier het gedicht 'Hoop' van Ilone Krukkert.
Voor een afscheid met een gekleurd randje
Wij bieden uitvaartzorg op maat
Hulp nodig bij het vinden van een product? Of andere vragen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief
RememberMe.nl heeft als missie om een persoonlijk afscheid te bieden, waar nabestaanden met een warm gevoel op terug kunnen kijken. Onze slogan “Voor een afscheid met een gekleurd randje” typeert ons. Wij brengen kleur aan tijdens de uitvaart, de kleur die bij iemand past. En die kleur en warmte willen we ook overbrengen aan mensen die met een overlijden en rouw te maken hebben.
Reacties (3)